Repertuar

"Magiczna Ulica Piotra Szumnego" Pokaz iluzji

W programie „Magiczna Ulica Piotra Szumnego” m.in znikające i pojawiające się przedmioty, czary z udziałem widzów, oraz mnóstwo humoru.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
01 lutego 11:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury dostępne bilety: 189 kup bilet

Poranek Filmowy "Balerina" (2D/dubbing)

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
08 lutego 11:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury dostępne bilety: 172 kup bilet

Poranek Filmowy "Ella Bella Bingo" (2D/dubbing)

Bingo! Ella Bella i Henry to nierozłączni przyjaciele. Głowy pełne pomysłów dają im mnóstwo frajdy. Jednak, gdy w okolicy pojawia się bajerancki Johnny, wszystko się zmienia. Czy prawdziwa przyjaźń przetrwa?
Niespożyta energia Elli Belli zaraża wszystkich wokół. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem – Henrym organizują konkurs talentów. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się zawadiacki Johnny. Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą. Ella Bella nie może tego znieść i zmusza Henry'ego do wyboru między Johnnym a nią. Henry nie chce nikogo skrzywdzić i ucieka. Ella Bella i Johnny muszą wyruszyć na poszukiwania, tylko czy uda się odnaleźć Henry’ego na czas? Czy zdążą przed wielkim wydarzeniem? Wspólnie muszą uratować nie tylko konkurs talentów, ale przede wszystkim swoją przyjaźń. Czas na przygodę!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
03 lutego 11:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury dostępne bilety: 158 kup bilet

Spektakl "Koziołek Matołek i jego przygody"

Muzyczna bajka pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenografcznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych. Bajka jest lekturą w I klasie szkoły podstawowej.
Spektakl oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego
i Mariana Walentowicza. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.
Bajka przygotowana przez Agencje PRYM ART

Rozwiń
Data Godzina Miejsce Dostępne bilety
10 lutego 11:00 Kłodzko, Kłodzki Ośrodek Kultury dostępne bilety: 209 kup bilet