Wydarzenia

Zamówienie

Poranek filmowy - Były sobie człowieki

 Kłodzko

 Kłodzki Ośrodek Kultury
 pl. Jagiełły 1

  07.07.2020

 10:00

 Ceny biletów

 10 zł

Kiedy Edek zszedł z drzewa i poznał Lucy, świat stanął u progu nowej epoki. Dwa miliony lat temu, tuż po obiedzie, młody małpolud o imieniu Edward spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku. Upadając, złamał przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień, narzędzia i... potrawkę z królika. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew.

OBSADA: Maciej Musiał, Zofia Zborowska, Wiktor Zborowski
REŻYSERIA: Jamel Debbouze
SCENARIUSZ: Jamel Debbouze, Fred Fougea, Jean-Luc Fromental
MUZYKA: Jean Goudier, Jean-Paul Hurier, Johann Nallet
PRODUCENT: Marc Miance
GATUNEK: animowany/komedia/przygodowy
CZAS TRWANIA: 95
PRODUKCJA: Francja/Włochy/Chiny/Belgia

Podczas seansu obowiązują:

reguły sanitarne dystans społeczny maseczki złożenie u organizatora oświadczenia, wzór do pobrania tutaj: http://www.centrumftp.nazwa.pl/common/v3/images/oswiadczenie-covid.pdf
Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali